Zirkonyum

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır.

Zirkonyum Randevusu Al

Zirkonyum

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır. Zirkonyum ile dişler yapay görüntüden uzaklaşarak hem daha beyaz görünmekte hem de kişiye daha doğal ve estetik bir gülüş sağlamaktadır.

Zirkonyum tedavileri oldukça gelişmiş olup, dişlerle ilgili pek çok işlem tedavi sırasında uygulanır  Genetik ya da kalıtsal olarak giderilemeyen diş sararmalarında ve diş renk değişimlerinde, diastema ve çapraşıklık tedavilerinde, gülüş estetiğinin kazandırılmasında ve diş kayıplarının restorasyon işlemlerinde zirkonyum tedavisi uygun görülür.

Zirkonyum tedavisinin kişiye sağladığı en büyük avantajlardan birisi doğal bir görünüm sağlamasıdır. Özellikle zirkonyum yapısı gereği ışığı geçirme özelliği sayesinde kişiye hem estetik hem de doğal bir gülüş sağlamaktadır. Diğer porselen tedavilerinde bu doğallık yakalanamayabilir.

Zirkonyum tedavileri uygun teşhis ve tedavi ile uzun süreli kullanılabilir. Biyouyumlu materyaller olarak bilinen zirkonyumlar kişinin diş dokusuna da oldukça iyi uyum sağlamaktadır. Tedavilerden sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermeyen zirkonyum alaşımı, kişilerin tat duyusunu da değiştirmemekte ve dişlerin ısırma çiğneme yetilerini iyileştirmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?