Beyaz Işık

Diş Polikinikleri

Sağlık Turizmi

Beyaz Işık 

Son yıllarda Sağlıkta Dönüşüm Programı ile ulaştığı kaliteli sağlık hizmetinin büyümesiyle hızla gelişen sağlık turizmi potansiyeli ile Türkiye dünyada tercih edilen ülkeler sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde verilen hizmet kalitesinin standartların üzerinde olması ve muayene, tedavi, tedavi planlama süreci, hasta doktor ilişkisi gibi etkenler diğer ülkelere oranla tercih edilirlik oranını da arttırmaktadır.

Sağlık Turizmi

Yurt dışında yaşayan ve tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalar, yaşadıkları bölgelerdeki tedavi masraflarının yüksek rakamlarından dolayı diş tedavilerinde alternatif yöntem arayışında bulunmaktadırlar. İhtiyaç bu doğrultuda olunca özellikle yurt dışında yaşayan Türkiye’li vatandaşlar ve yabancılar tedavi için İstanbul’u tercih etmektedir. Bu tercihle beraber Beyaz Işık ziyaretçilerine diş tedavisiyle beraber İstanbul’un tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme ve yaşayabilme şansı da sunmaktadır.

 

 

Beyaz Işık şimdilik Almanya ve Avusturya’da kurduğu danışmanlık merkezleri ile tüm dünyada kaliteli, hızlı ve hasta haklarına saygılı şekilde sağlık hizmeti almak isteyenlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Beyaz Işık, yurt dışından gelen ziyaretçileri için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi süreci boyunca servis hizmetleri ve konaklama gibi tedavi süreci planlamalarını profesyonel şekilde sürdürerek hasta memnuniyeti ve tavsiye edilirliğini istikrarlı şekilde yükseltmektedir.

Beyaz Işık’ın sağlık turizmi kapsamında başladığı günden bu yana temel gayesi ülkenin sağlık turizmi geliri potansiyeline yüksek oranda artı değer katmaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için info@beyazisik.com adresine yazabilirsiniz.

posts_main_6

Dt. Anı TÜRKÖZ

Diş Hekimi Anı Türköz 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2005 yılında Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nde Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011-2017 yılları arasında Ankara Üniversitesi Ortodonti Anabilim dalında doktora eğitimi gören Türköz Beyaz Işık Diş Polikliniği’nde çalışmaktadır. TDB ve TOD üyesidir.

500x500_pages_main_8

Dt. Burak ARAT

Diş Hekimi Burak Arat 1984 yılında Antalya’da doğmuştur. 2002 yılında H.M.M.Bileydi Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 2004 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmiştir. 2010 yılında mezun olarak 2011-2013 yılları arası Oral Diyagnoz ve Radyoloji eğitimi almıştır. 2014 yılında Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Diş Hekimi Burat Arat Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir. Çalışmalarını gülüş dizaynı ve implant cerrahisi alanında sürdürmektedir.

500x500_pages_main_8

Msc. Dt. Serdar GENÇ

Diş Hekimi Serdar Genç 1985 yılında Adana’da doğmuştur. 2003 yılında Seyhan Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanmıştır. 2011 yılında mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Oral Diyagnoz ve Radyoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlayıp 2012 yılında doktorayı bırakıp özel klinik hayatına başlamıştır. 2014 yılında Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. 2016-2017 yılları arasında Guglielmo Marconi Üniversitesi İtalya Oral İmplantoloji ve Cerrahi Master Programı’nı tamamlayarak MSC ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Serdar Genç Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir. Çalışmalarını dişeti hastalıkları tedavisi ve implant cerrahisi alanında sürdürmektedir.

500x500_pages_main_8
Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?