Panoramik Röntgen

Panoramik röntgen işlemi diş kontrol ve tedavilerinin ayrılmaz bir parçasıdır. 

Panoramik Röntgen Randevusu Al

Panoramik Röntgen

Panoramik röntgen işlemi diş kontrol ve tedavilerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Her görüntüde birkaç dişe ait bilgi yerine tüm ağzın tek bir görüntüsünü veren panoramik röntgende, üst ve alt çenenin yanı sıra burun ve sinüs boşluklarına ait bilgiler de elde edilir. Ağzın genel görüntüsü hakkında diş hekimine her türlü detay bilgiyi verebilen uygulama, tedavideki başarı yüzdesinin de artmasını sağlar.

Diş hekimlerinin tedaviyi planlamadan önce hastadan panoramik röntgen istemesinin sebebi kemik yapısındaki sorunları tespit etmek ve mevcut enfeksiyonlar hakkında bilgi sahibi olabilmektir. Gelişmiş cihazların desteğiyle yaklaşık olarak 10 saniye süren işlemin ardından elde edilen verilere dayanarak hastanın ihtiyacı olan tedavi doğru, hızlı ve eksiksiz bir şekilde planlanabilir.

Tedavi yapılacak alana ait geniş ve kapsamlı bir görüntünün elde edilmesini sağlayan panoramik röntgen, çene ya da dişlerle ilgili olarak yapılacak cerrahi müdahalelerden önce de istenir. Tüm dünyada ve her yaş grubundan hasta için yaygın olarak kullanılan sistemler sayesinde ilgili alanda ortaya çıkan kist, tümör, çürük ve enfeksiyonel sorunlar önceden tespit edilir ve gerekli tedavi başarılı bir şekilde uygulanır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?