Yaprak Diş

Halk arasında yaprak diş olarak da bilinen yaprak diş (lamine), kırılmış ya da aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Yaprak Diş

Halk arasında yaprak diş olarak da bilinen yaprak diş (lamine), kırılmış ya da aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır. Yüzeyden alınan bir miktar dişin yerine takılan yaprak şeklindeki porselen parçalar, dişleri arasında rahatsız edici boşluk olan hastalarda istenen sonucun elde edilmesini sağlar. 

Diş beyazlatma teknikleri kullanılmasına rağmen tam sonuca ulaşılamaması, genetik diş renk bozuklukları, ilaç kullanımına bağlı açığa çıkan sararmalar, yanlış konumlanmış dişlerin ideal şeklini alması ve dişlerinden memnun olmayan kişilerin tercihleri doğrultusunda yaprak diş uygulaması hekim tavsiyesine göre uygulanır.

Konusunda uzman diş hekiminin yapacağı detaylı bir kontrol sonunda belirtilen nedenlerden dolayı tedavinin gerekmesi halinde her yaştan hastada yaprak diş uygulaması tercih edilebilir. Tedavinin ömrü kişinin kullanım kurallarına uymasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Düzenli kontroller ve güzel bakımla yaprak dişler uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder.

İşlem süresinin kısa olmasının yanı sıra estetik görünümde istenen sonuca ulaşılmasının kolay olması hekimlerin ve hastaların yaprak dişi tercih etmesinin en önemli sebebidir. Dişlerin doğal yapısında herhangi bir bozulmaya neden olmayan uygulama, diş yüzeyinde pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?