Porselen Diş

Metal destekli porselenlerin laboratuvar ortamında metal alaşım üzerine porselen konularak elde edilir.

Porselen Diş Randevusu Al

Porselen Diş

Dişler üzerine yapıştırılarak uygulanan, neredeyse hiç anlaşılamayacak kadar ince bir porselendir. Tedavi gören kişi dışında, porselen uygulamasını kimse anlamaz. Porselen laminalar, çok ince olmasına rağmen, diş üzerine yapıştırıldıktan sonra oldukça sağlamlık gösteren karaktere sahiptir. Sultangazi’de Porselen Laminalar fiyat performans açısından, en çok tercih edilen uygulamalardandır.

İlk olarak dişlerinizin ölçülerini alıyor ve fotoğraflarınızı çekiyoruz. Bitim hali ile ilgili bilgilendirmeler yapıp, ortak mutabakata varıyoruz. Diş etlerinizde yapılan incelemeler sonucunda, Periodontal bir işlem bir düzeltme gerekebilir. Normalde 1 haftada sonuçlanabilen Porselen lamina uygulamalarımız, bu senaryoda 3 haftada sonuçlanır. Sultangazi’de artık dişlerin ön kısmında porselen laminaya uygun aşındırma işlemine geçebiliriz. İtina ile alınan ölçüler kendi bünyemizde hizmet veren laboratuvara teslim edilir. 2. seansta laminalarınız ve yeni görünümünüz hazır.

Bu işlem için daha önce dişlerin kesilmemiş olması gerekmektedir. Mesela kaplama yapılmış bir yapıda porselen lamina mümkün değildir. Porselen laminalara sahip olduktan sonra dişlerimize her zaman gösterilmesi gereken önemi göstermek yeterli olacaktır. Günlük diş ipi kullanımı ile uzun yıllar sağlıklı ve doğal görünümlü dişleriniz olacaktır. Rahat bir biçimde gülümseyebilmek, resimlerde gülüşünü saklamamak için Sultangazi kliniğimize bekleriz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?