Beyaz Işık

Diş Polikinikleri

HAKKIMIZDA

Gülümsemek; 

Elmas gibi, inci gibi çok değerli ve nadir bulunan bir mücevher. Dünyada var olmak istediğiniz yer, ne hissettiğiniz, neyi sevdiğiniz gülümsemenizden okunur. Bazen kelimelere dökemediğiniz o his sadece gülümsemenizle anlaşılır. Gülümsemek yaşamı kolaylaştıran yegane armağandır. Beyaz Işık, elinizde olan bu sihirli mücevherle sonsuz defa korkusuzca gülümsemeniz için durmaksızın çalışmaktadır.

Beyaz Işık Diş Poliklinikleri

Beyaz Işık yılların deneyimi ile 2014 yılında Tarık Işık, Burak Arat, Serdar Genç öncülüğünde topluma diş sağlığı alanında yüksek kalitede erişilebilir sağlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Büyüme hedefiyle yola çıkan 3 kişilik ekibin inancıyla 2015 yılında Başakşehir, 2016 yılında Bağcılar, 2017 yılında Sultangazi, 2018’de ise Bahçelievler klinikleri açılarak bu inanç büyük bir başarıya dönüşmüştür. İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet veren Beyaz Işık Diş Klinikleri büyüme hedefini 2018’in dördüncü çeyreğinde Almanya ve Avusturya’da da danışma merkezleri açarak taçlandırmıştır. 2019’un ilk başarısı Esenler’de açılan 6. klinik ve Eylül ayında Kadıköy’de faaliyete başlayan 7. kliniktir. 2020’nin üçüncü çeyreğinde Sancaktepe Şubesi 2021 yılının Şubat ayında Mecidiyeköy, Mart ayında Diyarbakır, Nisan ayında Kurtköy Şubesi ve Ağustos Ayında Karaman Şubesi Eylül Ayında Van Şubesiyle birlikte 14. şube olmuştur.

 

Estetik müdahaleden ortodontik tedaviye, cerrahi işlemlerden lazer uygulamalarına pek çok işlemin yapıldığı kliniklerin tamamı gerekli ISO sertifikalarına sahip olmakla beraber; ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve güler yüzlü personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı ile sizlere doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Konuklarını sağlıklı gülüşlere kavuşturmak için verdiği hizmetler en uygun bütçelerle en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Gelişen teknolojilerden destek alarak sürdürülen çalışmalar, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek tüm problemlere yönelik hizmet veren klinikler, farklı yaş gruplarından hastaların da her türlü ihtiyacını karşılayacak donanıma sahiptir. 

Aldığı sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek için çalışan kadrosuyla, tedavi ve erken teşhisin öneminin bilincinde olarak, konuk beklenti ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için sürdürdüğü çalışmalar maksimum hijyen ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla  tamamlanmaktadır. Başladığı günden beri hasta memnuniyetini ve dental tedavilerde üst düzey başarıyı hedefleyen Beyaz Işık; sağlık hizmetinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluk olarak benimsediği yegane değerlerdir.

posts_main_6

Beyaz Işık’ın ağız ve diş sağlığına yönelik tedavilerinde esas aldığı kalite ve yüksek standarttaki hizmet, ekonomik ve uygun fiyat politikası ile birleştiğinde sağlık turizminin en ideal adresi olarak ortaya çıkmaktadır. Toplam 14 klinikte 90 kişilik uzman medikal kadrosuyla, İngilizce ve Almanca öncelikli olmak üzere, konukların kolaylıkla iletişim kurabileceği ve yönlendirileceği çalışan kadrosuna sahiptir. Büyüme hedefiyle yola çıkarak öncelikli olarak Almanya ve Avusturya ülkelerinde açmış oldukları temsilciliklerle çeşitli tanıtım faaliyetleri yürütmekte ve aktif olarak yabancı hastaları kabul ve tedavi etmektedir.

Kliniklerin İstanbul’da oluşu ve konumları itibariyle konuklarına Avrupa’nın bir çok ülkesinden birkaç saatlik kısa bir seyahat ile tedavi olabilme imkanı sağlayan Beyaz Işık, yurt dışından gelen konuklar için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi esnasındaki servis hizmetleri ve konaklama gibi tedavi süreci planlamalarının eksiksiz şekilde sürdürülmesiyle sağlık turizmi alanında iddialı bir büyüme hedeflemektedir.

500x500_pages_main_8
therapist-05

ANLAŞMALI KURUMLAR

therapist-04

BEYAZ IŞIK HAKKINDA

therapist-03

SAĞLIK TURİZMİ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?