Zeytinburnu Yaprak Diş Tedavisi

Halk arasında yaprak diş olarak da bilinen yaprak diş (lamine), kırılmış ya da aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Zeytinburnu Yaprak Diş Tedavisi

Sağlıklı dişler, sağlıklı bir yaşamın ön koşullarından biridir. Ancak günümüzde pek çok kişi kalıtsal veya çevresel faktörlerden dolayı diş ve diş eti problemleri yaşayabilmektedir. Yaşanılan problemlerden bazıları; diş renginin kademeli kaybı ve beyazlaşmanın bir sonucu olmayan, tetrasiklin lekelenmesi, çarpık dişler, çıkık görünüm, kırık dişler veya zamanla aşınma, dolgularda renk değişiklikleri ve çarpık dişler. Bu ve benzeri problemler için bizler de Zeytinburnu’nda günümüz teknolojisi sayesinde yaprak ile kaplanmış dişler yapıyoruz.

Yaprak diş uygulaması, hastanın oldukça estetik ve doğal görünmesine olanak sağlamaktadır. Porselen laminat ile tedavi için birkaç seans gerekir. Tedavi süreci dişlerin mine seviyesine kadar inceltilmesi ile başlar. Daha sonra ölçüm yapılır ve dişlerin hazırlanmasına başlanır. Hasta karar vermekte güçlük çekiyorsa, arka planda bir model (örnek model) kurulabilir ve son durumda hastanın nasıl gülümseyeceği hakkında bilgi verilebilir. Sonraki seanslarda porselen ile kaplanan dişlerin estetik, fonksiyon ve fonasyon açısından beklentileri karşılayan özelliklere sahip olması için gerekli hazırlıklar tamamlanır. Porselen ile kaplanan dişler, iyi bakılması şartıyla uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir.

 

Zeytinburnu’nda yaprak diş uygulaması için başarılı ve tecrübeli doktorlarımızdan hizmeti almak isterseniz kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?