Zeytinburnu Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Zeytinburnu şeffaf plak tedavisi, her yaş grubuna uygulanabilen estetik görünümlü ortodontik tedavilerden biridir. Hasta önerilen şekilde plaklarını kullandığında tedavi süresinde herhangi bir sapma olmamaktadır. Zeytinburnu Diş Polikliniğimiz de Uzman hekim kadromuzla siz hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Zeytinburnu Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Zeytinburnu şeffaf plak tedavisi, her yaş grubuna uygulanabilen estetik görünümlü ortodontik tedavilerden biridir. Tel tedavisinin görünümünden hoşlanmayan hastalar için üretilen çağımızın en güncel tedavi şeklidir. Zeytinburnu şeffaf plak tedavisi, ağız içi tarama verileri alındıktan sonra ilgili firmaya yollanır ve tamamen yurtdışında üretilir.

Zeytinburnu şeffaf plak tedavisi, firmadan plakların gelme süresi 1,5 ayı bulmaktadır. 1,5 aylık süre tedavi süresine katılmaktadır. Tedavinin bitme süresi tedaviye başlanmadan önce belirtilmektedir. Hasta önerilen şekilde plaklarını kullandığında tedavi süresinde sapma olmamaktadır. Plaklar çay gibi sıcak içecekler tüketilecekken çıkarılmalıdır. Çıkarılmadığı durumlarda plak deformasyona uğramaktadır. Soğuk ve ılık içecekler plağı etkilememektedir.

Zeytinburnu şeffaf plak tedavisi, konuşmayı ve estetiği etkilememektedir. Gerekilen durumlarda plaklar 1-2 saatliğine ağızdan çıkarılabilmektedir. Plakların temizliği mutlaka yapılmalıdır. Plak önerilen şekilde kullanıldığında dişler istenilen pozisyonlara gelmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?