Zeytinburnu Porselen Diş Tedavisi

Zeytinburnu Porselen Diş Tedavisi, Metal destekli porselenlerin laboratuvar ortamında metal alaşım üzerine porselen konularak elde edilir. Seramik malzemelerden yapılan diş protezlerinin adıdır.

Porselen Diş Randevusu Al

Zeytinburnu Porselen Diş Tedavisi

Porselen diş, seramik malzemelerden yapılan diş protezlerinin adıdır. Klasik ev porselenleri ilk olarak 18. yüzyılda yapay diş yapımında kullanılırken, günümüzde modern yüksek performanslı porselenler kullanılmaktadır. Dişte ciddi hasar veya diş kaybının olduğu durumlarda, ömür boyu kendi dişlerinizin keyfini çıkarmanız için yüksek kaliteli bir protez gereklidir. Parlak, beyaz bir gülümseme bu arada toplumumuzda güzellik idealine dönüştü ve büyük ölçüde birisinin muadili tarafından nasıl algılandığını belirler. Zeytinburnu kliniğimizde en kaliteli porselen diş uygulaması için sizlere hizmet vermeye hazırız.

Geçmişte, zarar görmüş dişleri tedavi etmek için altından kronlar ve köprüler yapılırdı.  Ancak artan altın fiyatı ve her şeyden önemlisi olumsuz anlamda göz alıcı görünüm nedeniyle altına olan talep istikrarlı bir şekilde düştü. Günümüzün son trendi porselen dişlerdir, ki bizim temelimiz de budur.

Zeytinburnu Beyaz Işık kliniğimizde porselen diş yapımında uzman bir kadroya sahip olmakla birlikte, son teknolojiler sayesinde estetik açıdan yüksek kaliteli porselen dişlere sadece bir günde kavuşacaksınız. Porselen dişler sadece gerçek diş gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda gerçek dişinizmiş gibi hissettirirler. Sormak istediğiniz her türlü soru veya isteğinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ