Zeytinburnu Ortodonti Tedavisi

Zeytinburnu Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi, ağız içerisinde yer alan dişlerin ve çene kemiklerinin uygunluğu ile düzenini sağlayan bir bilimdir. Düzensiz dişlere sahip bir hasta daha yüksek diş çürüğü ve periodontal hastalık riski altındadır.

Ortodonti Randevusu Al

Zeytinburnu Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Zeytinburnu Ortodonti, diş ve çene düzensizliklerini hizalayan bir diş hekimliği dalıdır. Zeytinburnu Ortodonti olarak, hastalarımızın düzgün ve sağlıklı dişlere sahip olması için tüm imkanlarımızla yanınızdayız. Uygun olmayan pozisyonda ve alışılmadık şekillere sahip dişler çeşitli sağlıksız durumlara neden olabilir ve bu da dişleri temiz tutmayı çok zorlaştırır. Düzensiz dişlere sahip bir hasta daha yüksek diş çürüğü ve periodontal hastalık riski altındadır.

Ortodontik tedavinin amacı, daha sonraki komplikasyonların önlenebilmesi için hasta için bireysel fonksiyonel ve estetik optimuma ulaşmaktır. Güzel, sağlıklı dişler daha iyi bir yaşam kalitesine katkıda bulunur ve refahı artırır. Sağlıklı, ışıltılı bir gülüş, tüm organizma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, tüm çevre üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve benlik saygısını artırır. Düz dişlere sahip kişiler, sosyal çevreleri tarafından sevimli ve çekici olarak algılanır. Erken yaşta bile ortodontistin herhangi bir sapmayı fark etmesi ve tedaviyi doğru zamanda yapması önemlidir. Bu sapmaların zamanında ortadan kaldırılmaması, dişlere aşırı yüklenilmesi, zamanla diş kaybına veya diğer uzun vadeli sağlık etkilerine (temporomandibular eklem problemleri gibi) yol açabilir. Ortodontik tedavinin bir diğer olumlu etkisi de, çocukların ortodontik tedavi alırken günlük diş bakımı konusunda güçlü bir farkındalık geliştirmeleridir.

Son yıllarda yetişkin hastalarda tedavi sayısı hızla artmıştır. Rafine teknikler ve modern materyaller, günümüzde yetişkin hastalarda tedavinin özel bir takdirle yürütülmesine yardımcı olmaktadır. Zeytinburnu Ortodonti olarak her yaş seviyesine başarılı bir şekilde ortodontik tedavi uyguluyoruz, gülüşünüzün güzelliği için her zaman yanınızdayız. Ortodonti tedavisiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?