Zeytinburnu İmplant Tedavisi

Zeytinburnu İmplant Tedavisi, Eksik olan dişlerin yerine yenisinin yapılabilmesi için çene kemiğine uygulanan vidalama işlemi implant olarak bilinir. Bir implant tek bir dişin yerini alabilir veya birden fazla implant birkaç eksik dişin yerini alabilir.

İmplant Randevusu Al

Zeytinburnu İmplant Tedavisi

İmplantlar, çene kemiğine cerrahi olarak yerleştirilen titanyum, seramik veya her iki malzemeden oluşan yapay, doku uyumlu diş kökleridir. Bir implant tek bir dişin yerini alabilir veya birden fazla implant birkaç eksik dişin yerini alabilir. Diş implantları, kaybedilen dişlerin yerine mükemmel bir uyum sağlamak için sağlam, estetik ve işlevsel bir çözümdür. En iyi durumda protezler doğal dişlerden ayırt edilemez. Zeytinburnu’nda implant tedavisi uygulayan bir klinik olarak, sizlere bu hizmetimizin de garantisini veriyoruz.

Uygun protezlere sahip implantlar, sadece yaşam kalitesinde bir kazanç anlamına gelmez, aynı zamanda tıbbi açıdan da çok faydalıdır. Nedeni: Diş implantları çiğneme kuvvetlerini doğrudan çene kemiğine aktararak kemik kaybını önleyebilir. Bu nedenle, bir implantı yerleştirmeden önce çok uzun süre beklememek çok önemlidir, çünkü en kötü durumda kemik, sağlığa önemli bir zarar verebilecek kadar çoktan gerilemiştir.

Bilimsel çalışmalar implantların uzun bir raf ömrüne sahip olduğunu göstermektedir. Zeytinburnu implant olarak, implant tedavisiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?