Zeytinburnu Endodonti (Kanal Tedavisi)

Kanal tedavisi ciddi hasar görmüş ya da iltihaplanmış bir dişi onarmak ve çekim işlemi olmaksızın kurtarmak için yapılan bir tedavidir.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Zeytinburnu Endodonti Tedavisi

Endodont terimi Yunancadan gelir ve “dişin içi” anlamına gelir. Endodontoloji, dişin içindeki dokuların incelenmesidir. Endodonti, hastalıklı ve bakteri ile enfekte olmuş bir dişin kök kanal tedavisiyle ilgilenir. Pulpa bu kanallarda bulunur ve bağ dokusu, kan damarları ve sinir liflerinden oluşur. Bu nedenle halk arasında dişin “siniri” olarak adlandırılır. Zeytinburnu Endodonti, kaza sonrası hasar görmüş dişleri ciddi yaralanmalara rağmen korunabilecek şekilde tedavi etmeye yönelik önlemlerle ilgilenen travmatoloji ile destekler.

Kanal tedavisi, endodontide en yaygın tedavi yöntemidir. Diş özü bakteriler tarafından enfekte olduğunda veya çoktan öldüğünde gerekli hale gelir. Bunun en yaygın nedeni derin diş çürükleridir. Bakteriler, “dişteki delikten” pulpaya girer. Diş pulpası iltihabını iyileştirmenin tek yolu kanal tedavisi yapmaktır. Diş hekimliğinde, kök kanal tedavileri diş hekimleri tarafından en karmaşık ve zorlu tedavi olarak algılanır, çünkü birçok iş adımının en küçük boyutlarda ve koordineli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu alandaki çok yüksek uzmanlık derecemiz sayesinde teşhis ve tedavimizin kalite standardını takdir görmekteyiz.

Yüksek teknolojili hassas aletlerin hedeflenen kombinasyonu, dezenfeksiyon önlemleri ve iyi tasarlanmış bir kalite güvence sistemimiz sayesinde, Zeytinburnu Endodonti olarak gerçek, üç boyutlu şeklindeki kök kanallarını bu modern yöntemle kaydedip tedavi ediyoruz. Endodonti ve kanal tedavisi ile ilgili sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?