Zeytinburnu Diş Beyazlatma Tedavisi

Zeytinburnu Diş Beyazlatma Tedavisi, Canlı veya cansız dişlerde bulunan renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine olanak tanıyan müdahale diş beyazlatma olarak bilinir. 

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Zeytinburnu Diş Beyazlatma

Zeytinburnu Diş beyazlatma; tükettiğimiz kahve, sigara, çay, asitli içeceklerin ve birçok dış etkiye maruz kalması dişlerimizde renk değişimine neden olması sonucunda dişlerin beyazlaşmasını ve renk değiştirmelerinin azalmasını beyazlatma jelleri aracılığıyla sağlayan bir işlemdir. Diş beyazlatma (Bleaching), günümüzde en çok kullanılan estetik işlemlerden biridir. Bizler de daha estetik, temiz ve sağlıklı gülüşlere sahip olmanız için Zeytinburnu’nda diş beyazlatma işlemini gerçekleştiren bir klinik olarak hizmetinizdeyiz.

Dişler beyazlatılmadan önce çürüklerin tedavi edilmesi gerekir. Bunun sebebi ise beyazlatıcı jelin çürük bölgeleri geçerek, dişin iç kısımlarına ulaşabilmesidir. Eğer bu olursa, dişteki hassasiyet artar. Beyazlatma aynı zamanda mine tabakasına sahip olmayan köklerde de işe yaramaz. Çekilen diş etleri, köklerin ortaya çıkmasına neden olur. Beyazlatma, kuron ve kaplamalarda da işe yaramaz.

Kozmetikçilerde veya eczanelerde satılan birçok diş beyazlatıcı ürün var, fakat bu ürünlerin beyazlatma etkisinin çok düşük olduğu ve hatta diş tabakasına zarar verdiği, bundan dolayı dişlerin çok kısa sürede eskisinden daha fazla renk değiştirdiği kanıtlanmış durumda. Bu nedende diş beyazlatma işlemini diş hekimi desteğiyle gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Klinikte beyazlatma işletme, yaklaşık 30 – 60 dakikalık birkaç seans arası sürer. Muayene bittiğinde, diş hekimi dişlerinizi temizler ve beyazlatma işlemini başlatır. Bizler de Zeytinburnu’da diş beyazlatma işlemini gerçekleştirmek için her zaman hizmetinizdeyiz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?