Yalova Zirkonyum Tedavisi

Bahçelievler Zirkonyum Tedavisi, Porselen dişlerde kullanılan protez dişlerin alt yapısını oluşturan alaşımdır. Zirkonyumla dişler yapay görüntüden uzaklaşarak daha beyaz, kişiye doğal, estetik gülüş sağlamaktadır. 

Zirkonyum Randevusu Al

Yalova Zirkonyum Tedavisi

Yalova Zirkonyum Tedavisi, diş eksikliklerinde, dişlerde gelişen doku kayıplarında ve diş estetiğinden rahatsız olan hastalarda uygulanır. Doğal diş görünümüne en yakın görüntünün elde edildiği Yalova Zirkonyum Tedavisi birkaç aşamadan oluşmaktadır. Yalova Zirkonyum Tedavisinde bu aşamalar sırasıyla; dişlerin düzeltilmesi, ölçünün alınması, renk belirlenmesi ve laboratuvardan gelen dişlerin hasta ağzında uyumlanmasıdır.

Yalova Zirkonyum Tedavisi içerisinde birçok renk seçeneği barındırır. Yalova Zirkonyum Tedavisi renk seçimi hastanın mevcut oral komponentleri ve hastanın estetik beklentilerini karşılaması üzerine kurulmuştur. Ayrıca ağız içi kuvvetlere karşı oldukça dayanıklı olması Yalova Zirkonyum Tedavisine olan talebi arttırmaktadır.

Yalova Zirkonyum Tedavisinde dişler porselene uygun hale getirildikten sonra ölçü ve kayıtların alınıp laboratuvara aktarılır. Yalova Zirkonyum Tedavisinde laboratuvardan gelen dişler estetik ve fonksiyonel olarak incelenir ve hasta ağzında kalıcı uyumlanır. Yalova Zirkonyum Tedavisine kısa sürede hasta beklentilerini karşıladığı için sıkça başvurmaktayız.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?