Yalova Yaprak Diş Tedavisi

Yalova Yaprak Diş (lamine) Tedavisi, kırılmış veya aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır. Dişlerde zamanla meydana gelen pek çok problem gün geçtikçe kişinin özgüvenini kırmaktadır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Yalova Yaprak Diş Tedavisi

Yalova Yaprak Diş (Lamine) Tedavisi, diş hekimliğinin önemli tedavilerinden birisidir. Yalova Yaprak Diş Tedavisi renklenmiş veya yıpranmış mine dokusunun yenilenmesidir. Yalova Yaprak Diş Tedavisi ile dişlerdeki bu iyileştirme, dişlerin en az doku kaybına uğratılacak şekilde uygulanmasını barındırır.

Yalova Yaprak Diş Tedavi protokolü estetiği sağlarken sağlıklı dokunun zarar görmemesi üzerine kurulmuştur. Yalova Yaprak Diş Tedavisi hastadan alınan dijital ölçüler doğrultusunda hazırlanan modeller ile özel ölçüm yapılarak uygulanması bu hedefi gerçekleştirir. Yalova Yaprak Diş Tedavisine renklenmiş veya aşınmış diş dokusunun yenilenmesi dışında dişlerde çapraşıklıkların giderilmesi ile de başvurulur.

Yalova Yaprak Diş tedavisi ağız içi dijital ölçümler yapılarak kaydedildiğinden diş eti sağlığını koruma ve dişler arası uyumun muntazam biçimde oluşturulduğu tedaviler arasında gelir. Yalova Yaprak Diş tedavisinde dişe eklenecek materyale birden fazla renk, gölgelendirme ve efekt eklendiğinden hasta

işlem sonrası herhangi bir estetik kaygı yaşamamaktadır. Yalova Yaprak Diş tedavisi, düzenli kontroller ve güzel bakımla uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?