Yalova Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Yalova şeffaf plak tedavisi, bir seri plaktan oluşan, dişlere uygulanan ataçmanlarla dişleri hafif hareket ettirerek istenen konuma gelmesini sağlayan bir ortodonti tedavisidir. Şeffaf plaklar 15 günde bir değiştirilmekte ve bir sonraki plağa geçiş yapılmaktadır. Yalova Kliniğimizde uzman hekim kadromuzda hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Yalova Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Yalova Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisine, hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin önüne geçilmesi amacı ile başvurulur. Yalova şeffaf plaklar ile hastada oluşmuş veya oluşması öngörülen maloklüzyonların tedavisi gerçekleştirir. Yalova ortodonti hekimleri Şeffaf Plak yardımı ile hastada yanlış yutkunma, dudak emme, parmak emme ve ağız solunumunun oluşturduğu problemlerin tedavisini amaçlar.

Yalova Şeffaf Plak Tedavisi, hastanın ihtiyacına göre tasarlanıp sırası ile hastaya teslim edilir. Yalova Seffaf Plak Tedavisi başlangıç plakları dilşerin ağız içerisinde yer değişimlerine hazırlayacak şekilde üretilir. Yalova Şeffaf Plak Tedavisinde kullanılan ikinci grup plaklar dişlerin uygun konumlara gelmesini sağlayacak türden tasarlanır. Yalova Şeffaf Plak Tedavisinde kullanılan son grup plaklar ise dişlerde doğru kapanışların oluşmasını sağlamak üzere oluşturulur.

Hastanın Yalova Şeffaf Plak Tedavisi boyunca kullanacağı plaklar hastaya teslim edilir. Yalova Şeffaf Plak Tedavisi süreci boyunca hastadan yemek yerken ve dişlerini fırçalarken plağın çıkarılması istenir. Yalova Şeffaf Plak Tedavisinde plağın gün içinde ağızdan çıkarılma süresi 2 saati geçmemelidir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ