Yalova Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Yalova Pedodonti Tedavisi, 0-13 yaş arasında olan çocukların diş ve çene yapısını inceleyen ve problemli durumlara müdahale eden bir bilim dalıdır.

Pedodonti Randevusu Al

Yalova Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Yalova Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), çocuğun dünyaya gelişinden sürekli dişlenme tamamlanıncaya kadar süt ve daimi dişlerin tedavisi ile ilgilenir. Yalova pedodonti hekimleri çocuklarda oluşan dental ve orofasial problemlerin tedavisini gerçekleştirmeyi hedefler. Yalova Pedodonti davranış yönlendirme teknikleri ile çocuğun kaygı ve stresini minimalize ederek tedavi gerçekleştirir.

Yalova Pedodonti tedavileri, kalıcı ve iyi diş hekimliği hizmetinin yanında çocuğa ağız sağlığının önemini kavratmayı hedefler. Yalova Pedodonti tedavileri son daimi diş sürdükten sonra tamamlanır. Süt Dişi kanal tedavisi, diş çekimi, amputasyon, pit ve fissür örtücüler, flor uygulamaları ve yer tutucular Yalova Pedodonti tedavileri arasındadır. Yalova Pedodonti bu tedavileri çocukta dental fobi oluşturmayacak şekilde sıralar.

Yalova Pedodonti hekimleri çocuğun muayene ve tedavi planlamasını Pedodonti biliminin en güncel yaklaşımlarıyla Yalova Diş Polikliniği Pedodonti bölümünün üst düzey tanı ve tedavi ekipmanları ile gerçekleştirir. Yalova Pedodonti kliniği aynı zamanda koopere edilemeyen yaştaki çocukların ve özel gereksinim gerektiren çocukların tedavisini sedasyon ve genel anestezi altında gerçekleştirir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?