Yalova Ortodonti Tedavisi

Bahçelievler şubemizde son teknoloji teknik ve metaryeller kullanılmaktadır. içerisinde yer alan dişlerin düzenini sağlayan bir bilimdir. 

Ortodonti Randevusu Al

Yalova Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Yalova Ortodonti Tedavisi hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin tedavisi ile ilgilenir. Yalova Ortodonti Tedavi hekimleri hastalarda genetik veya çevresel faktörler sonucu oluşmuş hastalıkların elimine edilmesini sağlar. Yalova Ortodonti Tedavi hekimleri aynı zamanda oluşması öngörülen hastalıkların da zeminini oluşturan etkenleri ortadan kaldıracak erken müdahalelerde bulunur.

Yalova Diş Polikliniği Ortodonti bilim dalı hastada dişerde çapraşıklık, gömülü kalma , yanlış pozisyonda sürme ve çenelerin yanlış konumlarının tedavilerini amaçlar. Yalova Diş Polikliniği Ortodonti hekimleri tedavi süresince hastadan belli aralıklarla aldığı resim ve röntgenleri karşılaştırır. Yalova Ortodonti hekimleri bu resim ve röntgenler üzerinde ölçümler yaparak tedavi seyrini belirler.

Yalova Ortodonti Tedavisinde başvurulan materyaller hastanın günlük yaşantısına ve parafonksiyonel alışkanlıklarına uygun olarak seçilir. Yalova Ortodonti Tedavisinde kullanılan bu materyaller şeffaf plaklar, metal braketler, seramik braketler, akrilik kaideler ve büküm teller olarak oldukça çeşitlidir. Hekim Yalova Ortodonti Tedavisi materyal seçimini hasta ihtiyacına uygun şekilde belirler.

.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?