Yalova Endodonti (Kanal Tedavisi)

Yalova Endodonti (Kanal Tedavisi) Tedavisi, ciddi hasar görmüş veya iltihaplanmış dişi onarmak ve çekim işlemi olmadan kurtarmak için yapılan tedavidir.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Yalova Endodonti (Kanal Tedavisi)

Yalova Endodonti (Kanal Tedavisi) , kanal tedavisi dişlerin enfekte olmuş damar ve sinir dokusunun çıkarılıp yerinin doku dostu materyal ile doldurulmasıdır. Yalova Endodonti hekimleri uygulayacağı tedaviler ile hastanın duyduğu şiddetli ağrının elimine edilmesinin yanında genellikle geniş doku kaybına uğramış diş dokusunun yenilenmesini hedefler. Yalova Diş Polikliniği Endodonti tedavilerinin amacı hastanın dişlerinin ağızda kalma ömrünü uzatmaya yöneliktir.

Yalova Diş Polikliniği Endodonti bilim dalı hastada ağız kokusu, diş etlerinde şişlik, dişlerde sallanma ve renklenmemin tedavisini amaçlar. Yalova Endodonti hekimleri işlem öncesinde aldığı kontrol röntgenleri ile kök kanal morfolojisini inceleyerek en doğru tedaviyi saptar. Bu kontroller sonunda Yalova Endodonti hekimleri lokal anestezi altında işlem yaptığından hasta tedavi süresince herhangi bir ağrı hissetmeyecektir.

Yalova Endodonti Tedavisi sağlıklı kök kanal ve kemik dokusunun oluşturulduğu belirlendikten sonra restorasyon işlemi ile sonlandırılır. Yalova Endodonti Tedavisi restorasyon işlemlerinde dişin kalan sağlıklı dokusuna göre kökten destek almak amacı ile mini vidalar kullanılabilinir. Yalova Endodonti Tedavisi restorasyon işlemlerinde dişin üst yapısı için kompozit dolgular veya porselen kaplamalardan faydalanılır

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?