Yalova Diş Beyazlatma Tedavisi

Yalova Diş Beyazlatma, Dişlerde bulunan leke ve renklerin giderilmesini sağlayan tedavi yöntemidir. Gün içerisinde aktif olarak tüketilmekte olan çay, sigara, çay gibi ürünlerin dişlerde meydana getirdiği leke problemilerine Diş Beyazlatma işlemi uygulanarak giderilmektedir.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Yalova Diş Beyazlatma Tedavisi

Yalova Beyazlatma Tedavisi, canlı veya cansız dişlerde bulunan renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine olanak tanıyan müdahale olarak bilinir. Özellikle sigara, kahve, çay, asitli içecekler ve bazı ilaçların sebep olduğu diş renklenmelerinin önüne geçen Yalova Beyazlatma Tedavisi kısa sürede tatmin edici sonuçların alınmasına olanak sağlar. Yalova Beyazlatma Tedavisinde uygulanan insan sağlığını koruyucu içerik taşıyan bu ajanlar dişlerin beyaz hale gelmesine imkan tanır.

Yalova Beyazlatma Tedavisine hastanın mevcut diş renginin kaydı ile başlanılır. Yalova Beyazlatma Tedavisinin bir diğer aşaması dişeti bariyerinin uygulanıp dişlerin izole edilmesidir. Son olarak Yalova Beyazlatma Tedavisinde dişlere beyazlatma ajanı uygulanır ve 15 dakika ışık ile aktive edilir.

Yalova Beyazlatma Tedavisi hastanın ihtiyacına göre birkaç defa tekrarlanır. Yalova Beyazlatma Tedavisinde amaç dişi renklendiren atık dokuların çözünmesini gerçekleştirmektir. Yalova Beyazlatma Tedavisi sonrası hasta ağız hijyenine dikkat eder ve hekimin tavsiyesine uyar ise dişlerinde edinmiş olduğu beyaz görünümü uzun yıllar koruyabilir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?