Sultangazi Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Sultangazi şeffaf plak, hastanın dişlerine özel olarak üretilen plaklarla dişlerin hareketini sağlayan ortodontik tedavidir. Sultangazi diş polikliniğimiz de şeffaf plak tedavisinin en büyük avantajı şeffaf görünümünün olmasıdır. Tedavi süresi belli olup planlama da yani tedaviye başlamadan önce plak gelmektedir.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Sultangazi Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Sultangazi şeffaf plak, hastanın dişlerine özel olarak üretilen plaklarla dişlerin hareketini sağlayan ortodontik tedavidir.

Sultangazi şeffaf plak tedavisinin en büyük avantajı şeffaf görünümünün olmasıdır. Böylece dışarıdan belli olmayan sultangazi şeffaf plak tedavisi, estetik açıdan beklentileri karşılamaktadır. Dişlerin üzerine kompozit dolgu ile ataçmanlar yapılmaktadır. Ataçmanlara oturan plaklar diş hareketini sağlamaktadır. 2 haftaya 1 plak düşecek şekilde tedavi planlaması yapılmaktadır.15 günde bir diğer plağa geçilmektedir. Tedavi sonucunu hastalar tarafından tedaviye başlamadan görülmektedir. Tedavi süresi belli olup ona göre plak gelmektedir.

Sultangazi şeffaf plak tedavisi eğer ortodonti tedavisi için diş çekimi gerekiyorsa uygulanamaz. Her yaştan hasta grubuna hitap eden bir tedavi şekli olan şeffaf plak tedavisinde süt dişlerinin tamamen düşmüş olması gerekmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?