Sultangazi Porselen Diş Tedavisi

Porselen kuronları daimi kaplama olarak da tanımlayabiliriz.

Porselen Diş Randevusu Al

Sultangazi Porselen Diş Tedavisi

Porselen kuronları daimi kaplama olarak da tanımlayabiliriz. Porselen Kaplama, kullanılan materyallere göre farklılıklar gösterir. Sultangazi kliniğimize geldiğinizde uzmanlarımız sizlere detaylı açıklamalarda bulunacaklardır. Güncel olarak sık kullanılanları ikiye ayırabiliriz. Bunlar metal porselen ve tam seramik olanlarıdır. Tabi ki bu farklı seçeneklerin kendine göre avantajları ve dezavantajları mevcuttur.

Metalle desteklenmiş porselen, sağlık profesyonelleri ve hastalar tarafından tercih sebebidir. Çünkü oldukça güçlüdür ve altındaki metal, porselen ile kapatıldığı dan dolayı estetik görünüme sahiptir fakat metalin kamufle edilebilmesi, kullanılan opak boya, porselenin organik ışık geçirgenliğini olumsuz etkiler. Fiyat performans açısından oldukça uygundur. En belirgin dezavantajı, bazen altındaki metal rengin gözle görünebilir olmasıdır.

Sultangazi kliniğimize geldiğinizde ilk önce, dişiniz uygun kaplama için hazırlanır. Hazırlık bittikten sonra ise dişinizin sağlıklı kalabilmesi için geçici bir kaplama yapılır. Daha sonra, porselen kuronlarınız hazır olduğunda sizleri Sultangazi kliniğimize tekrar davet ederek geçici olan kaplamaları, gerçek kuronlarla değiştirip nihai sonucu tamamlarız. Dişlerinizi günde iki defa fırçalayarak , diş ipi kullanarak bakım yapılan sağlıklı bir ağızda, Porselen kronlar hayat boyu kullanılabilir. Bazı durumlarda gevşemeler olabilir, kronlarınız düşebilir. 6 aylık rutin diş kontrolleriniz için Sultangazi kliniğimize bekleriz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?