Sultangazi Ortodonti Tedavisi

Sultangazi Ortodonti Tedavisi, ağız içerisinde yer alan dişlerin ve çene kemiklerinin uygunluğu ile düzenini sağlayan bir bilimdir. Hasta ergenlik çağında ise; alt-üst çene yapısının geride olması durumu mevcutsa, ortodonti tekniklerle tedavisi mümkündür.

Ortodonti Randevusu Al

Sultangazi Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Uyumsuz ve çapraşık dişlerin; uyum ilişkilerini teşhis ve kontrol eden, bu durumu önlemeye çalışarak tedavisini yapan diş hekimliği uzmanlık alanıdır. Kliniklerimizden olan Sultangazi Ortodonti bölümümüz sizin bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman kadrosuyla yanınızdadır. Alt çenenin önde ya da geride olması gibi durumlar hastanın yaş faktörü göz önünde bulundurularak, Sultangazi Ortodonti bölümümüzde tedavisine karar vermektedir. Hasta ergenlik çağında ise; alt-üst çene yapısının geride olması durumu mevcutsa, ortodonti tekniklerle tedavisi mümkündür. Fakat, hasta yetişkin ise; iskeletsel bozuklukların tedavisi ortodonti cerrahi iş birliği ile gerçekleştirilir.

Uzun süre biberon-yalancı emzik kullanımı, parmak emme, tırnak yeme gibi yapılmaması gereken ve alışkanlık haline gelmiş vakalar, ortodondik bozukluklara sebep olabilmektedir. Bu durumların erken yaşta önlenebilecek olması, iskelet gelişiminin tamamlanması açısından önem teşkil etmektedir. Yaşanan bu sorunları hastalarımız Sultangazi Ortodonti birimimizde, uzman hekim kadromuz sayesinde giderebilmektedir.

Ortodonti tedavisi yalnızca estetik kaygı taşımayıp, ileride hastanın karşılaşabileceği diş eti hastalıklarının önlenmesini, çene eklemindeki problemlerin en aza indirilmesini amaçlar. Sultangazi Ortodonti birimi olarak ağızdaki mevcut ortodonti probleme göre ; hareketli apareyler, işlevsel apareyler sabit apareyler ile tedavi yöntemini belirlemekteyiz. Tedavi süresi ise, Sultangazi Ortodonti hekimimiz tarafından hastanın durumuna göre belirlenmektedir. Hastanın istekleri ve muayenedeki durumları göz önüne alınarak en doğru tedavi hastaya sunulmaktadır. Böylelikle tedavi sürecine en doğru iletişim yoluyla yön verilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?