Sancaktepe Zirkonyum Kaplama

Sancaktepe zirkonyum kaplama tedavisi, sağlam dokusu azalmış dişler, eksik diş boşluklarının doldurulması veya implant üstü dişlerde kullanılmaktadır. Zirkonyum materyali en sağlıklı ve estetik materyallerin başında gelmektedir. Sancaktepe Kliniğimizde uzman hekim kadromuzla size hizmet vermekteyiz.

Zirkonyum Kaplama Randevusu Al

Sancaktepe Zirkonyum Kaplama

Sancaktepe zirkonyum kaplama tedavisi, estetik olarak görünümün beğenilmediği, fonksiyon kayıplarının olduğu dişlere ve implant üstüne uygulanmaktadır. Dişlere uygulanabilmesi için dişlerde preparasyon işlemi yapılmalıdır. Zirkonyum materyali en sağlıklı ve estetik materyallerin başında gelmektedir.

Sancaktepe zirkonyum kaplama tedavisi, zirkonyum daha dayanıklı, daha estetik bir tedavidir. Metal destekli porselen kaplamalarda, porselenin altındaki metal yansıma yapmakta ve dayanımı daha azdır. Zirkonyum kaplama tedavisi, tamamen beyaz, estetik ve dayanımı yüksektir.

Sancaktepe zirkonyum kaplama tedavisi, preparasyondan sonra ölçü alınarak laboratuvar tarafından üretilmektedir. Provalarla zirkonyum kaplamanın size uygunluğu ve beğeniniz sorgulanmaktadır. Zirkonyum dişlerle daha doğal bir görünüm sağlanmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ