Sancaktepe Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Sancaktepe şeffaf plak tedavisi, ağız içinde görünen diş tellerine alternatif olarak üretilen görünmeyen ortodontik tedavi şeklidir. Tedavi süresine göre plak sayısı belirlenmekte, tedavinin bitiş süresi tedavi planlama sırasında belirlenmektedir. Uzman Hekim kadromuzla sizleri şubemize hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Sancaktepe Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Sancaktepe şeffaf plak tedavisi, ağız içinde görünen diş tellerine alternatif olarak üretilen görünmeyen ortodontik tedavi şeklidir.

Sancaktepe şeffaf plak tedavisinde plaklar firma tarafından tamamı 1,5 ay içerisinde gönderilmektedir. Sancaktepe şeffaf plak tedavisinde her plak dişlerde 0.05 mmlik hareket ettirme kabiliyetine sahiptir. 1 plağın ağızda kalma süresi 15 gündür. 15 günün sonunda bir sonraki plağa geçiş yapılır. Seri şekilde kullanılan plaklarla tedavide istenilen sonuç sağlanmaktadır. Tedavi süresine göre plak sayısı belirlenmekte ve tedavinin bitiş süresi tedaviden önce belirlenmektedir.

Sancaktepe şeffaf plak tedavisinin, diş teline göre avantajı daha estetik bir görünüme sahip olması, diş tellerinde diş hareketleri sırasında açığa çıkan ağrılı durumun olmaması, herhangi bir yiyecek içecek kısıtlamasının olmaması, ağız bakımının daha kolay ve daha temiz uygulanabilmesidir. Şeffaf plak tedavisi ile son teknoloji yöntemlerle hastalarımız hayallerindeki gülüşe kavuşturulmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?