Sancaktepe Porselen Diş Tedavisi

Sancaktepe Porselen Diş Kaplama Tedavisi, madde kaybı fazla olan dişlere veya diş eksikliklerinin doldurulması için uygulanan tedavidir. Metal destekli porselen kaplama olabileceği gibi tam seramik porselenler de mevcuttur. Sancaktepe Şubemizde siz hastalarımıza porselen diş tedavisiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Porselen Diş Randevusu Al

Sancaktepe Porselen Diş Tedavisi

Sancaktepe Porselen Diş Kaplama Tedavisi, Diş boşluklarının doldurulması diş hekimlerince mutlaka önerilmektedir.

Sancaktepe Porselen Diş Kaplama Tedavisi, Diş boşluklarını doldurmak için uygulanan tedavilerden biri de porselen kaplama tedavisidir. Boşluğun etrafındaki dişler ufaltılarak porselen kaplama uygulanmaktadır. Madde kaybı fazla olan dişlerde dolgu tedavisinin uygulanma şansı azalmaktadır. Bu yüzden porselen kaplama tedavisi uygulanmaktadır. Sancaktepe porselen kaplama tedavisi uygulanarak dişlerin ağızdaki ömrü uzatılmaktadır.

Sancaktepe porselen kaplama tedavisi, ilgili dişin veya diş boşluğunun etrafındaki dişlerin lokal anestezi altında kesim işleminin yapılması ile başlar. Kesilen dişleri laboratuvarın görmesi için ölçü alınır. 2 hafta içinde Porselen kaplamaların tedavisi bitmiş olur. Dişinizin gerçek formunda ve ağzınızdaki diğer dişlerin renginde doğallığı yakalayan Porselen kaplamalar yapılmaktadır. Daimi dişlerin yapıştırılmasından önceki sürede geçici dişler yapılarak, ağrısız ve dişsiz kalınmayan bir süreç geçirilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?