Sancaktepe Periodontoloji Tedavisi

Sancaktepe periodontoloji, diş etrafındaki dokuların sağlığı ve hastalıklarını inceleyen daldır. Ağız sağlığının korunması sadece diş sağlığı ile değil dişeti sağlığının da korunmasıyla mümkündür. Sancaktepe Diş Polikliniği olarak Uzman hekim kadromuzla siz hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Periodontoloji Randevusu Al

Sancaktepe Periondontoloji Tedavisi

Sancaktepe periodontoloji tedavileri, diş taşı temizliği, kök yüzeyi düzeltilmesi, küretaj işlemleridir. Ağızda kötü koku olması, dişleri fırçalarken dişetlerinin kanaması, dişetlerinin koyu kırmızı renkte olması dişeti hastalıklarının belirtileridir. Ağız hijyeni eksikliği, genetik hastalıklar Sancaktepe Periodontoloji tedavisi gerektirebilmektedir. Dişlerin etrafında bulunan plak ve diş taşları uzaklaştırılmaz ise dişeti çekilmekte ve bunu takiben kemik erimesi görülmektedir. Dişlerde çürük olmamasına rağmen diş kayıpları görülebilmektedir. Sallanan ve çekilmesi planlanan dişler periodontololoji tedavileri ile ağızda tutulabilmektedir.

Sancaktepe periodontoloji tedavilerin de, hastaya ağız hijyeni anlatılmalı, fırçalama tekniklerinden bahsedilmektedir. Diş taşı temizliği uygulanarak dişeti sağlığı eski haline getirilmeye çalışılmaktadır. İleri düzeydeki dişeti hastalıklarında daha detaylı işlemler gerekmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?