Sancaktepe Ortodonti Tedavisi

Sancaktepe Ortodonti Tedavisi, çene bozuklukları ve diş konum bozuklukları sonucunda oluşan estetik ve fonksiyonel sıkıntıların giderilmesi işlemidir. Ağız içi aparey, diş teli ve şeffaf plak ile uygulanan tedavi yöntemidir. Ortodonti Tedavisiyle alakalı kliniğimize gelerek tedavi olabilirsiniz.

Ortodonti Randevusu Al

Sancaktepe Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Sancaktepe Ortodonti tedavisi, ağız içi aperey, diş teli ve şeffaf plak ile uygulanan tedavi yöntemidir. Dişlerimiz hem estetik hem de fonksiyon açısından çok önemlidir. Büyüme ve gelişmeyle birlikte oluşan bu problemler erken yaşta tespit edilmeli ve ona göre tedavi şekli belirlenmelidir.

Küçük yaştan itibaren Ortodonti uzmanının takibine girilmelidir. Tel tedavisine başlanabilmesi için süt dişlerinin hepsinin düşmüş daimi dişlerin ise tamamının ağızda olması gerekmektedir. Sancaktepe ortodonti tedavisi genellikle 1-2 sene sürmektedir. Bu süre kişinin doku iyileşme potansiyeline göre değişmekle birlikte daha uzun veya daha kısa olabilmektedir. Sancaktepe ortodonti tedavisi, sadece küçük yaştaki hastalara değil, tüm yaş grubundan hastalara uygulanabilmektedir.

Sancaktepe ortodonti tedavisi, muayene sırasında ortodonti uzmanı tarafından bütün tedaviler ve tedavi şekilleri hastaya en uygun şekilde belirlenerek uygulanmaktadır. Ortodonti Tedavisi başlandıktan sonra, hastalar ayda bir kere kontrole gelmektedirler. Büyüme gelişimle beraber, çene gelişimi ve dişlerin konumları yönlendirilmektedir. Hastaların kaybettiği estetik ve diş çiğneme kabiliyeti geri kazandırılmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?