Sancaktepe Lamine Tedavisi

Sancaktepe lamine tedavisi, dişlerinin görüntüsünden estetik olarak memnun olmayan hastalara uygulanan bir tedavidir. Lamine tedavisinde gülüş dizaynı uygulanmaktadır. Lamine tedavisi, hastalarımızın kendi gülümsemesinden beklentileri öğrenerek hayallerindeki gülüşe ulaşmasına yardımcı olamaktayız.

Lamine Randevusu Al

Sancaktepe Lamine Tedavisi

Sancaktepe lamine tedavisi, minimal invaziv bir işlemdir. Dişlerdeki estetik bozukluğu çok az bir kesim yaparak giderilmektedir. Dişlerdeki çapraşıklıklar ve boşluklar sancaktepe lamine tedavisi ile giderilmektedir. Lamine tedavisinin halk ağzındaki ismi yaprak diştir.

Sancaktepe lamine tedavisi, Gülüş dizaynı yapılarak hastanın yüz şekli, yüz oranı, yüz karakteri, gözlerinin konumu, dudak yapısı, gülme hattı değerlendirilerek en uygun diş formları tespit edilmektedir. Preparasyon işleminden önce hastanın fotoğrafları çekilerek bilgisayar sistemi üzerinden işlem sonucunun simülasyonu gösterilebilmektedir. Diş yüzeyinden minimal düzeyde diş dokusu kaldırılarak lamine ye yer açılmaktadır. Ölçü işleminden sonra laboratuvardan gelen dişler takılarak hastanın beğenisine sunulmaktadır.

Sancaktepe lamine tedavisi, 1 hafta içerisinde tamamen bitmekte, e-max porselen materyali kullanarak doğal, gerçekçi ve beyaz bir gülümsemeye kavuşturulmaktadır. Lokal anestezi altında yapılan işlemde hastalarımızın kendi gülümsemesinden beklentileri öğrenilerek hayallerindeki gülümsemeye ulaşmasına yardımcı olunmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ