Sancaktepe İmplant Tedavisi

Sancaktepe implant, ağız içerisindeki diş eksiklerinin, dişin kuronu ve kök yapısının taklit edilerek, sağlam dişlere zarar verilmeden doldurulması işlemidir. İmplant, diş eksikliğinin doldurulmasında günümüz teknolojisinde en gelişmiş tedavi şeklidir. Alanında uzman hekim kadromuzla implant tedavisi sancaktepe şubemizde gerçekleşmektedir.

İmplant Randevusu Al

Sancaktepe İmplant Tedavisi

Sancaktepe İmplant, kemik içerisine yerleştirilerek kökün yerini tutması hedeflenir. Sancaktepe implant, diş eksikliklerini doldurmada günümüz teknolojisinde en gelişmiş tedavi şeklidir.

Sancaktepe implant, kemik içerisine yerleştirilerek 3 ay kemik ile entegrasyonu (kaynaşması) beklenir. 3 ay sonucunda implantın üstü açılarak ölçü alınır ve 2 hafta içerisinde implant üstüne gelecek diş takılır. İmplant tedavisinin en büyük avantajı boşluğun etrafındaki sağlam dişlere herhangi bir zarar verilmemesidir. İmplantın ham maddesi titanyumdur. Titanyum doku dostu olan bir materyaldir. mplantlar uygun kemik varlığında uygulanabilmektedir. 3 boyutlu ve 2 boyutlu görüntüleme yöntemleri ve ağız içi muayene sonucunda kemik varlığı değerlendirilmekte ve uygulanması gereken implant ların çapı ve boyu implant ameliyatı öncesi belirlenmektedir.

Sancaktepe implant tedavisi, tamamen steril ortamda, lokal anestezi altında yapılan ağrısız işlemdir. Bir tane implant ın çene kemiği içine yerleştirilmesi yaklaşık 10 dakikadır. İmplant işleminden sonra gereken ilaçlar ve buz verilerek operasyon sonrası şişlik ve ağrı olma ihtimali minimuma indirilir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?