Sancaktepe Endodonti (Kanal Tedavisi)

Sancaktepe endodonti tedavisi, çürüğün dişin içerisindeki sinir ve damar paketine ulaşması sonucu oluşan diş hastalığının, el eğeleri ve döner aletlerle birlikte dişin sinirinin çıkarılması ve dişin kanalındaki enfeksiyonun temizlenmesi işlemidir. Uzman hekim kadromuzla siz hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Sancaktepe Endodonti (Kanal Tedavisi)

Sancaktepe Endodonti Tedavisi Temizlenen ve dezenfeksiyonu sağlanan diş kanalı uygun teknikte kök kanal dolgusu ile doldurulmaktadır.

Sancaktepe Endodonti Tedavisi Dişin içerisindeki sinir ve damar paketine pulpa adı verilir. Pulpa dokusu dişin içerisinde steril durumdadır. Çürüğün pulpa dokusuna ulaşması sonucu bakteriler bu yolu kullanarak dişin kökünün altında enfeksiyon oluşturmaktadır. Durduk yere başlayan ve uzun süre geçmeyen ağrılar, gece başlayan diş ağrıları Sancaktepe endodonti tedavisi gerektiğinin belirtileridir. Sancaktepe endodonti tedavisi, dişin çekime gitmeden önceki son müdaheledir. Dişlerin ağız içinde tutulması ana amaçtır.

Sancaktepe endodonti tedavisi, lokal anestezi altında ağrısız bir şekilde uygulanan tedavidir. Dişin içerisindeki ve dişin kökündeki iltihabın temizlenmesidir. Tek seansta veya birden fazla seans gerekebilmektedir. Bunun kararı iltihabın miktarına göre verilir. İltihap geçirilmeden endodonti tedavisi bitirilmemektedir. Kök kanal dolgusu yapıldıktan sonra kesinlikle üst daimi dolgusu en kısa sürede yapılmalıdır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?