Mecidiyeköy Zirkonyum Kaplama

Mecidiyeköy zirkonyum kaplama tedavisi, metal destekli porselen kaplamanın dezavantajı olan gri yansımadan dolayı özellikle ön bölge dişlerde tercih edilmektedir. Metal destekli porselen kaplamada olan metal prova seansı zirkonyum kaplamalarda yoktur. Bundan dolayı iki seansta bitim dişleri takılabilmektedir.

Zirkonyum Kaplama Randevusu Al

Mecidiyeköy Zirkonyum Kaplama

Mecidiyeköy Zirkonyum Kaplama, Metal destekli porselen kaplamada olan metal prova seansı zirkonyum kaplamalarda yoktur. Bundan dolayı iki seansta bitim dişleri takılabilmektedir.

Mecidiyeköy zirkonyum kaplama tedavisi, estetik beklentisi yüksek olan hastalarda, diş sıkma alışkanlığı yüksek olan hastalarda ve implant üstü kaplama dişlerde kullanılan bir tedavi şeklidir. Mecidiyeköy zirkonyum kaplama tedavisinde kullanılan zirkonyum materyalinin kırılma dayanımı yüksektir. Materyalin üzerinde oluşan mikroçatlakları kendiliğinden onarma kabiliyetine sahiptir. İmplant tedavisinden 3 ay sonra veya diş kesim işleminden hemen sonra dijital veya konvansiyonel tekniklerle ölçü alınarak laboratuvara yollanmaktadır.

Mecidiyeköy zirkonyum kaplama tedavisi, canlı dişlerde lokal anestezi altında ağrısız şekilde uygulanmaktadır. Mecidiyeköy Zirkonyum kaplama tedavisinde dişler ölçü alındıktan sonra 2 hafta içerisinde takılmaktadır. Provalarda hastanın beğenisine sunulan dişlerde hastanın isteği doğrultusunda düzenlemeler yapılabilmektedir. Böylece hasta memnuniyeti en üst düzeye çıkarılmakta mutlu ve sağlıklı gülüşlere kavuşturulmaktadır

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?