Mecidiyeköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Mecidiyeköy şeffaf plak tedavisi, dişlerin konumlarını ve çapraşıklıkları düzeltmek için kullanılan ortodonti tedavisidir. Tedavi süresi tedaviye başlamadan önce belli olmakla beraber, tedavi süresince 2 haftaya 1 plak olacak şekilde gelmektedir. Uzman Hekim kadromuzla siz hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Mecidiyeköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Mecidiyeköy şeffaf plak tedavisi, dişlerin konumlarını ve çapraşıklıkları düzeltmek için kullanılan ortodonti tedavisidir.

Mecidiyeköy şeffaf plak tedavisine hastanın uygunluğu ortodontist tarafından belirlenmektedir. Orta ve hafif çapraşıklıklar Mecidiyeköy şeffaf plak tedavisi ile düzeltilebilmektedir. Muayeneden sonra hasta tedaviye uygunsa dijital ağız içi tarama verileri alınıp firmaya yollanmaktadır. 1,5 ay sonra firma tarafından plaklar yollanmaktadır. Tedavi süresi tedaviye başlamadan önce belli olmakla beraber, tedavi süresince 2 haftaya 1 plak olacak şekilde gelmektedir. Hasta ayda bir kontrole çağrılmaktadır

Mecidiyeköy şeffaf plak tedavisinin sonucu hastaya tedavi başlamadan gösterilmektedir. Hastaya bu simülasyon e-posta yoluyla da ulaştırılmaktadır. Hasta tedavi sonucunu daha önceden görerek tedavi hakkında daha çok fikri olmakta ve tedaviye karşı motivasyonunun artması sağlanmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?