Mecidiyeköy Periodontoloji Tedavisi

Mecidiyeköy periodontoloji Tedavisi, diş taşı temizliği, diş eti greft uygulamaları, kök yüzeyi düzeltilmesi, küretaj işlemlerini kapsayan tedavi dalıdır.

Periodontoloji Randevusu Al

Mecidiyeköy Periondontoloji Tedavisi

Mecidiyeköy periodontoloji Tedavisi, diş ve dişi destekleyen dokuların sağlığının korunmasını sağlamaktadır. Kırmızı diş eti görünümünün olması, ağız içinde koku olması, diş etlerinin durduk yere veya dişleri fırçalarken kanaması Mecidiyeköy periodontoloji tedavisinin gerektiğinin göstergesidir. Kötü ağız hijyeni ve yetersiz diş fırçalamasının olması diş etrafında plak ve diş taşı oluşumuna neden olmaktadır. Zamanla biriken diş taşı diş eti çekilmesine neden olmaktadır. Diş eti çekilmesini takiben kemik erimesi başlamakta ve geri dönüşümsüz olarak kemikte sallantılar başlamaktadır. Diş eti çekilmeleri kök yüzeylerini ortaya çıkarmakta ve dişlerde hassasiyet görülmektedir.

Mecidiyeköy periodontoloji tedavisi, altı ayda bir rutin olarak diş taşı tedavisi gerektirmektedir. Kemik erimesine neden olmadan diş eti çekimleri engellenmelidir. Diş taşı temizliğinden sonra cep oluşumu varsa ileri seviye diş eti tedavileri gerekebilmektedir. Diş taşı temizliğinden sonra hastaya fırçalama teknikleri anlatılmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?