Mecidiyeköy Lamine Tedavisi

Mecidiyeköy Lamine Diş Tedavisi, gülüş dizaynı ile birlikte hastanın gülümsediğinde görünen dişlerinin estetik olarak düzeltilmesi işlemidir. iş ve sosyal hayatınızda daha güzel bir gülüşe kavuşmak ve istediğiniz gülüşü kendinizde bulmak için lamine diş tedavisi için Sizlerde lamine diş tedavisi için bizlerle iletişime geçin

Lamine Randevusu Al

Mecidiyeköy Lamine Tedavisi

Mecidiyeköy Lamine Diş Tedavisi, gülüş dizaynı ile birlikte hastanın gülümsediğinde görünen dişlerinin estetik olarak düzeltilmesi işlemidir.

Dişlerde minimum seviyede preparasyon denilen kesim işlemi uygulanmaktadır.  işleminden önce hastanın fotoğrafları çekilmekte, yüz yapısı, dudak yapısı, diş yapısı, karakteri, estetik beklentileri göz önüne alınarak dijital bir çalışma yapılmaktadır. Elde edilen gülüş dizaynı hastanın beğenisine sunularak hastanın beklentisi öğrenilerek hastanın aklındaki dişe en yakın bir sonuç elde edilmektedir. eğer boyutları uygunsa kesimsiz bir şekilde de uygulanabilmektedir. Lamine diş kesimi minimum düzeyde olmaktadır.

Mecidiyeköy Lamine Diş işleminde kesimler tamamlandıktan sonra ölçü alınarak laboratuvara yollanmaktadır. Laboratuvardan gelen işler prova edilmekte ve hastanın beğenmediği alanlar düzeltilmektedir. Hayalinizdeki gülüşe ulaşmanıza yardımcı olunmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?