Mecidiyeköy İmplant Tedavisi

Mecidiyeköy implant tedavisi, eksik dişlerin yerinin biyouyumlu materyallerle doldurulması işlemidir. Eksik olan dişin kök ve üst diş yapısı taklit edilmektedir. Bununla birlikte eksik dişin yanındaki sağlam dişlere dokunulmamış olmaktadır.

İmplant Randevusu Al

Mecidiyeköy İmplant Tedavisi

Mecidiyeköy İmplant Tedavisi, kemik içerisine yerleştirilerek kökün yerini tutması hedeflenir. Mecidiyeköy implant tedavisi, eksik dişlerin yerinin biyouyumlu materyallerle doldurulması işlemidir. Eksik olan dişin kök ve üst diş yapısı taklit edilmektedir. Bununla birlikte eksik dişin yanındaki sağlam dişlere dokunulmamış olmaktadır.

Mecidiyeköy implant tedavisi, dikkat edilen ilk kriter mevcut kemik kalınlığıdır. Mecidiyeköy implant tedavisi, doldurulması istenen diş boşluğunun kemik miktarına tomografi ile bakılması gerekmektedir. Kemik kalınlığının tespitinden sonra gereken boy ve çapta implant yapılmaktadır. Bir implantın ağız içerisine yerleştirilmesi yaklaşık on dakika sürmektedir. İmplant operasyonu tamamen steril ortamlar altında gerçekleştirilmektedir. İmplant operasyonundan sonra iki ile üç ay beklenerek kemik ile implantın birbirine kaynaşması beklenmektedir. Gereken süre dolduktan sonra implantın üstüne diş yapılmaktadır.

Mecidiyeköy implant tedavisinden sonra hastalara kullanacakları ilaç ve buz kalıpları verilmektedir. Buz tedavisi implant yapılan bölgeye beş dakika tutulup beş dakika tutulmaması şeklindedir. Buz implant tedavisinden sonra ne kadar uzun süre uygulanırsa, implant tedavisi sonrası şişlik ve ağrı olma olasılığı o kadar az olmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?