Mecidiyeköy Diş Beyazlatma Tedavisi

Mecidiyeköy Diş Beyazlatma Tedavisi, tek dişe veya bütün dişlere uygulanan kimyasal maddesinin lazerle aktive edilmesi sonucu diş renginde elde edilen beyazlatma işlemidir. Zamanla birlikte çay, sigara, kahve kullanımı ile dişler sararır ve hastaların memnuniyetsizliğiyle sonuçlanır

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Mecidiyeköy Diş Beyazlatma Tedavisi

Mecidiyeköy Diş Beyazlatma Tedavisi Tek dişe veya bütün dişlere uygulanabilmektedir. Zamanla birlikte çay, sigara, kahve kullanımı ile dişler sararır ve hastaların memnuniyetsizliğiyle sonuçlanır.

Mecidiyeköy diş beyazlatma, lazerle üç seansa kadar uygulanabilmektedir. Hidrojen peroksit adlı kimyasal kullanılan işlemde kalıcı bir beyazlık sağlanabilmesi mümkündür. Mecidiyeköy diş beyazlatma, herhangi bir yaş grubuna uygulanabilmektedir. Hastaların arzu ettiği renk tonuna kadar bir ile üç seans arası uygulanan diş beyazlatma işleminden sonra hasta dişe renk verici maddelerden ve asitli içeceklerden uzak durmalıdır. Diş Beyazlatma işlemini takiben iki haftaya kadar hassasiyet görülmesi normaldir.

Mecidiyeköy Diş Beyazlatma işleminde kullanılan kimyasal jel, diş etrafı yumuşak dokuları açısından tehlikeli olduğundan öncelikle bu dokuları korumak için ağız içi ekartör ve dişeti bariyeri uygulamalarının yapılması gerekmektedir. Mecidiyeköy diş beyazlatma işleminde seans başı 15 dakika sürmektedir. 15 dakika sonucunda başlangıç rengiyle karşılaştırılıp hastanın beğenisine sunulmaktadır. Lazer seansları sonrasında hasta eve gittiğinde dişlerde beyazlama etkisi devam etmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?