Marmaris Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Marmaris şeffaf plak tedavisi, dişlerin yanlış konumlarını ve çapraşıklıklarının düzeltilmesinde kullanılan, diş teli tedavisine alternatif olarak üretilen, son teknoloji ordotonti tedavi yöntemidir.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Marmaris Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Marmaris şeffaf plak tedavisinde dişlerin üzerine konulan ataçmanlarla dişlerin hareketi sağlanır. Marmaris şeffaf plak tedavisinde ilk olarak hastadan dijital ölçü alınır. Bu alınan ölçü yurt dışına yollanır ve 1.5 ay içinde plaklar gelir. Bu plakların gelme süresi tedavi süresinin içindedir. Tedaviye başlamadan önce tedavinin ne kadar süreceği belli olmaktadır. Hastanın kullanacağı plaklar paket halinde gelmektedir. Tedavi bitim simülasyonu tedavi öncesinde hastaya da gösterilmektedir. Plaklar 15 günde bir değiştirilmektedir. Bu yüzden çay, kahve ve sigara kullanımı plakları etkilese de 2 haftada bir plak değiştiği için estetik açısından sıkıntı yaratmamaktadır

Marmaris şeffaf plak tedavisi, her yaştan hasta grubuna uygulanabilmektedir. Plaklar fonasyonu etkilememektedir. Plak tedavisinde plaklar hastaya özel üretilmektedir. 20-25 tane plakla birlikte 3 ay ile 5 ay sürmektedir. Ayrıca hastaların e-postalarına tedavinin bitim simülasyonu gönderilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?