Marmaris İmplant Tedavisi

Marmaris İmplant Tedavisi, Tedavilerimizin kusursuz bir sonuca ulaşması için güvenilir kurum, güvenilir hekim ve güvenilir implant markasının oluşturduğu iyi bir takım çalışması gereklidir.

İmplant Randevusu Al

Marmaris İmplant Tedavisi

Marmaris şubemizde implant tedavileri hastalarımızın tüm verileri (kemik miktarı, anatomik dokuların uygunluğu, kronik hastalıklar) büyük bir titizlikle incelenerek implantoloji – çene cerrahisi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Kliniğimizin amacı Marmaris sakinlerine konforlu bir implant tedavisi deneyimi yaşatmaktır.

Daha çok eksik dişlerin yerini en doğal şekilde doldurmayı amaçlayan implant tedavileri son dönemde gelişen ve Marmaris kliniğimizde de kullanılan teknoloji ile birlikte estetik, kozmetik diş hekimliğine de olanak vermektedir.

Marmaris şubemizde dijital anestezi (ağrısız) altında yalnızca implantın uygulanacağı bölge uyuşturularak işlem sonrası ile işlem öncesi konforu maksimuma çıkaran uygulamalarımız, hastalarımızın implant hakkında kafalarında oluşan tüm soru işaretlerine sabır, itina ve nezaketle en ideal çözümü sunan bakış açımız Marmaris’deki asıl misyonumuzdur.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?