KOCAELİ ZİRKONYUM KAPLAMA

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır. 

Zirkonyum Randevusu Al

KOCAELİ ZİRKONYUM KAPLAMA

        Kocaeli Zirkonyum Kaplama ,     Zirkonyum malzemesi yardımıyla dişin etrafına yapılan kaplama işlemine zirkonyum diş kaplama denir. Kocaeli şubemizde özen ve itina ile yapılan  Zirkonyum kaplama, dişlerin doğal görünmesini, güçlenmesini ve aşınmaya karşı dirençli olmasını sağlar.

          Diş kaplamaları genellikle porselen kaplama şeklinde uygulanır. Diş yapımında kullanılmakta olan ve beyaz renkli bir madde olan zirkonyum, saf mineral hali yerine zirkonya seramiği haline dönüştürülüp kullanılarak özel fırınlarda işlenmektedir. Zirkonyum diş kaplama, metal desteksiz kaplamalar grubundan olup, metal destekli kaplamalara kıyasla daha doğal bir görünüm sunar.           Zirkonyum diş kaplamalarının ışık geçirgenliğinin metal destekli kaplamalara oranla daha fazla olması sebebiyle diş etlerinde koyu bir renk oluşturmaz ve ileride metal kaplamalı porselen dişlerde olması mümkün olan diş eti kenarından siyah renk yansıması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kocaeli Zirkonyum Kaplama şubemizde yapacağınız zirkonyum ile, dişler  daha sağlıklı, daha şeffaf ve daha doğal bir görünüme kavuşur.

Zirkonyum diş kaplama, beyaz renkli, sıcağa dayanıklı ve metale karşı alerjisi olan hastalar için  en ideal olan diş tedavisi türüdür. Zirkonyum diş kaplamanım ışık geçirgenliği sayesinde mat görüntü kaybolarak, daha doğal ve daha estetik bir görünüm sağlar. Zirkonyum diş kaplama kullanan kişiler de sıcak soğuk hassasiyeti oluşmaz. Ayrıca, metal olan dişlere oranla sağlamlığı daha fazladır ve doğal görünümü sebebiyle daha çok ön dişlerde  tercih edilmektedir. Zirkonyum, sigara veya başka nedenler ile oluşan lekelenmeleri en aza indirger, ağız kokusuna yol açmaz, diş eti sorunlarına sebep olmaz ve ağızda tat değişikliğine neden olmaz. Kocaeli şubemizde  uzman hekim kadromuzla gülüşünüze gülüş katıyoruz.Gülüşünüzü güzelleştirin.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?