Kocaeli Yaprak Diş Tedavisi

Kocaeli Yaprak Diş Tedavisi, olarak da bilinen yaprak diş (lamine), kırılmış veya aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılmaktadır. Yaprak diş tedavisi (lamine) diş hekimliğin en hassasiyet isteyen işlemlerinden biridir. Bundan dolayı yapılan tedavilerin dijital ortamla yapılması başarı şansını yükseltir.

Yaprak Diş Randevusu Al

Kocaeli Yaprak Diş Tedavisi

 Yaprak diş, diğer adıyla porselen lamineler, porselenden yapılan ve orijinal dişlerin üzerini kaplamak üzere üretilen, yaprak şekilli diş kaplama materyalidir. Kocaeli şubemizde yaprak diş tedavisi en iyi materyaller seçilerek uygulanır.
Yaprak diş tedavi yönteminde porselenin kullanılmasının sebebi, dişlerin natürel rengine ve görünümüne en yakın malzeme olmasından kaynaklanır. Yaprak diş porseleni;Çatlak dişler, Ucu kırılmış ya da ufalanmış dişler ,Dişler arasında boşluklar ve diğer kozmetik bozukluklar olduğunda uygulanan bir tedavi yöntemidir.Mükemmel bir gülüş tasarımı elde etmek için diş hekimlerinin en çok tercih ettiği materyalin başında porselen gelmektedir.Kocaeli şubesinde yaprak diş tedavisi yapılırken estetiğe önem vermekteyiz.

           Yaprak  diş kaplama,  kusursuza yakın bir gülümseme görünümü sunmakla beraber kişinin ağız fonksiyonlarını eksiksiz bir biçimde yerine getirebilmesine de  yardımcı olur. Gülüşünüzü değiştirmek için yaprak diş tedavisi Kocaeli şubemizde uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.Gülüşünüze değer veriyoruz.

Şube

Personel