Kocaeli Periodontoloji Tedavisi

Kocaeli Peridontoloji Tedavisi, Dişler ve dişleri çevreleyen dokularda oluşan hastalıkların tanısı, tedavisi ve de tedaviden kazanılan sağlığın sürdürülebilmesini hedefleyen diş hekimliği verilen addır. Kocaeli Diş Polikliniğimiz de siz hastalarımızı tedavilerinizin gerçekleşmesi için beklemekteyiz.

Periodontoloji Randevusu Al

Kocaeli Periondontoloji Tedavisi

Periodontoloji ; dişlerde oluşan sorunların ya da diş etlerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen iltihaplanmaların diş kaybına ya da genel sağlıkla ilgili olumsuz sonuçlara neden olmaması için erken teşhis ve tedavi gerekir.Kocaeli şubemizdede özenle yapılmakta olan bu tedavi yöntemi ile sağlığınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

           Periodontal tedavinin ana amacı umutsuz gibi görünen sağlıksız dişleri ağızda tutmaktır. Hastalığın tipi ve şiddetine göre değişik tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bunlar; öncelikle ağız hijyeni eğitimi, diş taşı temizliği, kök yüzeyi düzleştirilmesi, rejeneratif, rekonstrüktif ve mukogingival operasyonlar olarak basitçe özetlenebilir. Çene cerrahisi başta ağız ve dişlere bağlı kistler tümörler gibi patolojilerin yanı sıra diş ve çene kırıkları çene kemiği içinde gömük kalmış dişlerin çıkartılması veya sürdürülmesi, protez yapımına yardımcı olmak için ağzın sert ve yumuşak dokularında yapılan düzeltmeleri içermektedir. Kocaeli şubemizdeki  periodontoloji uzmanlarımızdan en iyi tedaviyi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

               Ağız diş çene hastalıkları ile ilgili cerrahi işlemler lokal anestezi (bölgesel uyuşturma) altında yapılabileceği gibi, genel anestezi altında da uygulanabilmektedir.Kocaeli şubemizde  cerrahi işlemlerin uygulanmasında hastaların konforu, var olan hastalıkları, tedaviden duydukları kaygı ve korku öncelikle dikkate alınmakta ve hastalar buna göre tedavi edilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?