Kocaeli Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Pedodonti, 0-13 yaş arasında olan çocukların diş ve çene yapısını inceleyen ve tedavisini sağlayan diş bilimi dalıdır.

Pedodonti Randevusu Al

Kocaeli Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

       Kocaeli  Pedodonti, 0-13 yaş grubundaki  çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır. Pedodonti, bebeklik çağından itibaren çocukların ağız-diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eder. Kocaeli şubemizdeki uzman hekimlerimiz eşliğinde pedodonti tedavisi küçük hastalarımıza titizlikle uygulanmaktadır .

          Pedodontinin öncelikli  amacı, diş sorunlarının oluşmasını engelleyecek  önlemleri almak ve çocukları çürüksüz bir geleceğe yönlendirmektir. Bu amaçla uygulanan işlemlere Koruyucu Diş Hekimliği Uygulamaları denir. Kocaeli şubesinde diş çürüğünü önlemeye yönelik koruyucu uygulamalar için de çocuğun ve ailesinin ağız-diş sağlığı ve beslenme konusunda eğitilmesine büyük önem verilmektedir.

Kocaeli şubemizdekideki Pedodontistler  bebek, çocuk ve gençlerin ağız diş sağlığı gereksinimlerine göre önleyici ve tedavi edici her türlü tedavi ve koruyucu uygulamaları gerçekleştirmektedirler

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?