Kocaeli Bağcılar Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavileri ağız içindeki dişler ve çene kemiğinin uyumusu sağlayan bir bilimdir.

Ortodonti Randevusu Al

Kocaeli Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Ortodonti; çene, diş ve yüz bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesi ile ilgilenen bilim dalıdır.Kocaeli şubemizde yapılan Ortodontik tedavi, çocuklarda çene gelişimine yardımcı olarak dişlerin doğru pozisyonlarda olmalarını, yetişkinlerde ise var olan çapraşıklık ve kapanış düzensizliklerinin düzeltilmesini sağlar.

Alt çenenin önde ya da geride olması gibi bozukluklar hastanın yaşı göz önünde bulundurularak tedavi yöntemine karar verilir. Hasta ergenlik çağında ve alt-üst çene yapısının geride olması durumu mevcut ise ortodontik tekniklerle tedavisi mümkündür. Eğer hasta yetişkin ise, iskeletsek bozukların tedavisi ortodonti ve cerrahi işbirliği ile gerçekleştirilir. Kocaeli şubemizde ortodontik tedavi her yaşta yapılır, ama her yaşın özelliklerine göre farklı tipte tedaviler uygulanır.

          Ortodontik tedavi yalnızca estetik kaygısı taşımayıp, ileride karşılaşması mümkün olabilecek diş eti hastalıklarının önlenmesi, çene eklemindeki problemlerin önlenmesi, çiğneme işlevselliğinin sağlanması ve konuşma bozukluğu olan bireylerin bu problemini gidermesini amaçlar. Kocaeli şubemizde ortodontik tedavi ile daha sağlıklı bir ağıza ve daha etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?