Kocaeli İmplant Tedavisi

Kocaeli İmplant Tedavisi, Eksik olan dişlerin yerine yenisinin yapılabilmesi için çene kemiğine uygulanan vidalama işlemi implant olarak bilinir. İmplant tedavisi iki aşamada gerçekleşmektedir. ilk aşama çene kemiğine birleşmesi beklenir daha sonraki aşama üç ay sonra haazırlanan kronun implantla birleştirilmesidir.

İmplant Randevusu Al

Kocaeli İmplant Tedavisi

İmplant; eksik dişlerin yerine konması amacıyla, çene içerisine yerleştirilen vida şeklindeki yapay diş köküdür. Çene kemiği titanyumu vücudun bir parçası olarak algıladığından, implantlar çoğunlukla titanyumdan yapılmaktadır. Kocaeli şubemizde kullanılan implantlar kaliteli ve garantilidir.
İmplantların çok yaygın kullanım alanı bulmasının nedeni; tek diş eksikliklerinden, hiç dişi olmayan hastalara kadar, çok geniş bir yelpazede uygulanabilir olmasıdır.İmplant uygulaması komşu dişlere hiç müdahale edilmeden gerçekleştirilir. Gerek çiğneme hissinin normale en yakın olması, gerekse diğer dişlere müdahale etmeden tedavi imkanı yaratması; yaşadığımız yüzyılda implant içeren yöntemleri, en çok uygulanan tedavi yöntemlerinden biri haline getirmiştir.Kocaeli şubemizde İmplant tedavisi 18 yaş üzeri, çene ve yüz gelişimini tamamlamış bireylere uygulanır.

Kocaeli şubemizde alanında  uzman hekim eşliğinde  kaliteli ve güvenli  implant tedavisi yapabilirsiniz. Sağlığınız bizim için değerlidir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?