Kocaeli Endodonti (Kanal Tedavisi)

Kocaeli Endodonti Tedavisi hasar görmüş veya iltihaplanmış dişi onarmak, çekim işlemi olmaksızın kurtarmak için yapılan tedavidir. Kocaeli diş polikliniğimizde yapılan tedaviler apex ölçerle yapılmaktadır. Bu göstergelerle Kocaeli kliniğimizde çalışan hekimlerimiz teşhisi koyup tedaviye hemen başlayabilirler.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Kocaeli Endodonti (Kanal Tedavisi)

Endodonti, bir diğer adıyla kanal tedavisi dişin enfekte olması ya da çürümesi nedeniyle uygulanır. Dişin çekilmesine neden olan sorunların çoğunu ortadan kaldırır ve dişin kurtarılmasını sağlar. Diş için oldukça önemli tedavilerden biri olan endodonti, basit bir şekilde uygulanabilmektedir .Kocaeli şubesi olarak bu tedaviyi başarıyla uygulamaktayız.
Bir diş pulpası ağız veya dişe gelen bir darbe, derin diş çürümesi, çok derin bir dolguya tepkime, dişte çatlak veya bölünme gibi sebeplerle iltihaplandığında veya nekrotik hale geldiğinde, endodontik tedavi gerekir. Endodontik sorunlar sıklıkla ağrı ve şişlik ile birlikte ortaya çıkar; ancak birçok durumda hasta semptomsuzdur ve rutin bir röntgen veya radyolojik görüntüleme yoluyla bir endodontik problemin varlığı net olarak Kocaeli şubesinde teşhis edilir.Kök kanal tedavisi tüm aşamalarda lokal anestezi kullanıldığı için tamamen ağrısızdır.Kök kanal tedavisi uzman bir endodontist tarafından yürütüldüğünde, başarı oranı çok yüksektir.

Tedavi sonrasında dikkat edilmesi  gereken en önemli nokta ağız bakımı olmalıdır. Ağız bakımını aksatıldığında  hastanın başka bir dişinde enfeksiyon ve çürük görmesi muhtemeldir. Kocaeli şubemiz  alanında uzman hekimlerle endodonti tedavisini özenle gerçekleştirmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?