Kocaeli Diş Beyazlatma Tedavisi

Kocaeli Diş Beyazlatma Dişlerde istenmeyen renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine sağlayan diş beyazlatma olarak bilinir. Kocaeli  kliniğimizde uygulanan bu işlemde hastalarımız çoğu zaman ağrı hissetmemektedir. Kocaeli Diş Polikliniğimizde siz hastalarımıza diş beyazlatma hizmeti vermekteyiz.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Kocaeli Diş Beyazlatma Tedavisi

Kocaeli şubemizde diğer tedaviler gibi Diş Beyazlatma işlemi de uygulanmaktadır. Diş beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki mine yapısında oluşan renkli maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderildiği kozmetik bir çözümdür. Beyazlatma işlemi özel olarak hazırlanmış bir jelin dişler üzerine sürülmesi, bir ışık kaynağı veya lazer ile reaksiyonun hızlandırılması şeklinde yapılır.
Ofis tipi diş beyazlatma tüm beyazlatma sistemleri içerisinde en etkili olan yöntemdir. Kocaeli şubemizde beyazlatma işleminde kullanılan beyazlatıcı ajanların peroksit oranları yüksek olduğundan beyazlatma hızlı olur ve kalıcılığı daha uzundur. Diş beyazlatma işlemi uygulanmadan önce; daha etkili bir sonuç almak için, hastaya beyazlatma öncesi diş taşı temizliği yapılması gerekmektedir. Ev tipi olarak adlandırdığımız beyazlatma sisteminde, yine renk saptanıp hastadan tedavi öncesi alınan ölçü sayesinde hastaya uygun şeffaf bir plak üretilir. Ev tipi diş beyazlatma işleminde daha düşük yüzdeli “Karbamid Peroksit” içeren beyazlatma ajanları kullanılır. Hazırlanan şeffaf plak ve beyazlatıcı ajan içeren tüpler hastaya verilerek dişlerine nasıl uygulayacağı hekim tarafından anlatılır.

Uygulaması gayet basit olan bu işlemin uzun vadede hiçbir komplikasyonu bulunmamıştır. Gülüşünüzü değiştirmek için Kocaeli şubemizdeki uzman hekimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?