Karaman Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Karaman şeffaf plak tedavisi, dişlerin estetik ve konumsal bozukluklarının düzeltilmesinde uygulanan, günümüzün en son çıkan güncel tedavisidir. Diş teli tedavisinin alternatifi olma özelliği taşımaktadır.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Karaman Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Karaman şeffaf plak tedavisiyle diş teli tedavisinin dezavantajı olan metal görünümü ortadan kalkmıştır. Şeffaf plak tedavisinde hastanın estetiği bozulmadan, konuşması bozulmadan ve dışarıdan herhangi bir şekilde tedavi olduğu belli olmadan tedavi edilmektedir. Şeffaf plak tedavisine başlanacak hastadan öncelikle dijital ölçü alınır ve firmanın yurt dışındaki tasarım merkezine plakların üretimi için yollanmaktadır. 1.5 ay içerisinde plaklar yurtdışından gelmektedir lakin bu 1.5 aylık süre tedavi süresinin içindedir. Tedaviden önce tedavinin ne kadar süreceği söylenmektedir. Tedavinin sonucunu gösteren bir demo da hastanın mailine ulaştırılmaktadır.

Şeffaf Plak Tedavisinde plaklar 2 haftada bir değiştirilip yeni plağa geçiş yapılmaktadır. Bu sayede sigara, çay, kahve gibi etkenler plağı lekelendirip rengini değiştirse de uzun süre bir plakta kalındığı için sıkıntı yaratmamaktadır.Karaman şeffaf plak tedavisi Yaklaşık 20 ile 25 arası bir sayıda plak kullanılmaktadır. Plaklar hastaya özel olarak üretilip dişin üzerine dolgu materyali ile yapılan ataçmanlar sayesinde dişte hareket sağlanmaktadır

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?