Karaman Lamine Diş Tedavisi

Karaman lamine diş (yaprak Diş) tedavisi, gülüş dizaynı ile uygulanan şekli ve yapısı bozulmuş olan dişlere uygulanan, estetik bir protez işlemidir. Bu işlem sayesinde hastanın kaybolan estetiği yerine getirilmektedir.

Lamine Randevusu Al

Karaman Lamine Tedavisi

Karaman Yaprak diş tedavisi öncesi hastanın başlangıç fotoğrafları çekilerek, bilgisayar üzerinden gülüş dizaynı uygulamaları sayesinde hastaya, tedavi sonrası görüntüye yakın bir görünüm gösterilerek beklentisi öğrenilmektedir. Lamine dişlerde tedavisinin bir diğer bilinen adı da “yaprak diş”tir. Bu tedavide dişin tamamının kesilmesi yerine sadece görünen yüzeyi kesilerek dişin estetiği değiştirilmiş olmaktadır. Minimum düzeyde kesilmesi de işlem sonucu ağrı riskini de azaltmaktadır.

Karaman Lamine diş tedavisi nde her ne kadar kaldırılan madde miktarı az da olsa işlem lokal anestezi altında yapılmaktadır. Kesimden sonra dijital veya konvansiyonel yöntemlerle ölçü alınarak laboratuvara yollanmaktadır. Dişin renginin seçimi daha doğal bir görüntü yakalanması açısından önemli olduğundan gün ışığında hastanın da isteği üzerine belirlenmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?