Kadıköy Zirkonyum Tedavisi

Kadıköy Zirkonyum diş tedavisi, estetiğin ve sağlamlığın bir arada istendiği durumlar için en güncel çözümdür. Işık geçirgenliği yüksek olduğu için en doğal görünüm zirkonyum tedavisi ile mümkündür.

Zirkonyum Randevusu Al

Kadıköy Zirkonyum Tedavisi

Çürümüş, renklenmiş, kırılmış dişlerde sağlamlık ve estetik azalır. Kişiyi sosyal hayattan alıkoyacak şekilde rahatsız eden bu kötü durumlardan kurtarabilmek amacıyla hızlı, sağlam, estetik çözüm Kadıköy şubemizde yaptığımız zirkonyum tedavisidir. Kadıköy kliniğimizde, zirkonyum estetik uygulamasını sürekli olarak başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Diş yüzeyinden kötü durumdaki dokuların uzaklaştırılmasıyla zirkonyum için yeterli boşluk elde edilebilir. Bu özelliği ile dişleri de korur.

Doğal diş renginde olması üst düzey estetik özellikler sunarken sağlamlığı sayesinde  zirkonyum, rakiplerinin önüne geçmektedir. Kadıköy’de zirkonyum tedavisi hizmeti veren kliniğimiz uzman kadrosuyla hastalarına bu konuda yardımcı olmaktadır.

Çağımızda gülüş estetiğinin çok önemli bir gerekliliğe dönüşmüş olması sebebiyle zirkonyum tedavisine ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Kadıköy kliniğimizde, sosyal ortamlarda kişinin kendine özgüvenin simgesi olan güzel bir gülümseme için, zirkonyum diş tedavisinin gülüş tasarımıyla hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi için özveri ile çalışmaktayız. Kadıköy şubemizde yüz fotoğrafı, üç boyutlu (3D) ölçüler ve yapay zeka destekli tasarım programları ile size özel zirkonyum tedavisi yaptırmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ